Cheetos

EN TARZ ÖDÜLLER VE
MİLYONLARCA
HEDİYE ÇIKARTMA Sen de çıkartmalar ile tarzını konuştur

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR. İLGİNİZ VE KATILIMINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. HEDİYELER 15 ŞUBAT 2019 TARİHİNE KADAR ADRESİNİZE GÖNDERİLECEKTİR.

Discover prizes

MİLYONLARCA
ÇIKARTMA
Tarzını konuştur!

Promosyonlu paketlerden çıkan, Chester’ın özel tasarladığı çıkartmaları kıyafetlerine istediğin gibi yapıştır ve tarzını yarat.


EN TARZ ÖDÜLLERİ
Kazanma Şansı Yakala

Kulaklık
KULAKLIK
Kapüşonlu Üst
KAPÜŞONLU ÜST
Ayakkabı Bağcığı
BAĞCIK
Defter
DEFTER
Çorap
ÇORAP
Matara
MATARA
prev
prev

Cheetos’un yeni koleksiyonu ile farkını konuştur!

ÖDÜLLERİ NASIL KAZANIRIM ?

  • Promosyon şeritli Cheetos paketi al
  • Çıkartmaların arkasında yer alan kodu siteye gir
  • En tarz hediyeler için şansını dene

PROMOSYON ŞERİTLİ PAKETLER MODAYI
RAFLARA TAŞIYOR

Cheetos Fırından Biftek Sogan
Cheetos Elektrik
Cheetos Fırından Fıstıklı
Cheetos Kıtır Acı Biber
Cheetos Kıtır Ketçap
Cheetos Kıvır Kıvır Peynir ve Baharat
Cheetos Fırından Peynir
prev
prev

Promosyonlu paketleri tasarımından tanıyabilirsin. Her promosyonlu pakette çok tarz bir çıkartma var. Paketlerdeki çıkartmaları kıyafetlerine istediğin gibi yapıştır ve eşsiz tarzını yarat.

Chester’ın Vİdeosunu
İzle

Play
KATILIM KOŞULLARI
Kampanya ve çıkartmaların arkasındaki şifre sadece 20.08.2018 – 30.11.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde CheetosTarz kampanyalı tavsiye edilen satış fiyatı 0,50 TL, 1 TL ve 2TL olan Cheetos ürünlerinden satın aldıklarında ürün paketlerinin içinden çıkabilecek olan çıkartmaların arkasında yer alan şifreyi ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile birlikte www.cheetos.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana eksiksiz olarak giren katılımcılara her şifre için bir (1) katılım hakkı verilecektir. Katılım karşılığında verilebilecek olan ürünler; kapüşonlu üst, kulaklık, matara, defter, çorap ve ayakkabı bağcığıdır. Bir katılımcı birden fazla şifre girerek çekilişe katılabilir. Kazanılan hediyeler 15 Şubat 2019 tarihine kadar kazanan kişilerin adresine gönderilecektir. Cheetos.com.tr’den kazanılabilecek olan hediye ürün karşılığı nakit olarak talep edilemez.

Hediye görselleri örnektir, dizaynlar farklılık gösterebilir.

Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır. Herhangi bir şüpheli durumda Frito Lay promosyon vermeme hakkını saklı tutar. Ödül tesliminde çıkartmanın arkasındaki kağıdın ibrazı zorunludur.

Paketlerin içinden çıkabilecek olan çıkartmalar 36 aylıktan küçük çocuklar için uygun değildir.Gıda ile teması uygundur. Yetişkin denetimi tavsiye edilir. Çıkartmalar için üretici firma adres: Grifoll Print Promotions, S.L.,Ctra. De Gracia a Manresa, Km 185, 08191 Rubi, Barcelona

Frito Lay, kampanyayı dilediğinde durdurma, sona erdirme ve kampanyada değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Ayrıntılı bilgiye tytz.com web sitesinden erişebilirsiniz. Tüketici hattı: (0 800) 291 10 11 / (0 216) 651 54 54). Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Frito Lay’in kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır. Kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

KULLANIM ŞARTLARI

www.cheetos.com.tr 'yi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İnternet Sitesi'nin sahibi Tekfen Tower Büyükdere Cad.No:209 A Blok D.2 34394 4.Levent/ İstanbul adresinde kurulu Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş.(" CHEETOS ") olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi CHEETOS 'a aittir. Lütfen İnternet Sitesi'ni kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

İnternet Sitesi'ne girmek için 18 ve üzeri yaşta olmak şarttır. 18 yaşın altındaysanız veli veya kanuni temsilcinizden izin almanız gerekmektedir.

18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eden kişi, İnternet Sitesi'ne giriş sırasında bildirdiği tüm bilgilerin doğruluğundan sorumludur. CHEETOS , katılımcı ile ilgili tüm işlemlerde buna inanır ve buna göre davranır. CHEETOS , 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan İnternet Sitesi'ne giriş yapmalarından veya bilgi sunmalarından, sorumlu tutulamaz. İnternet Sitesi'ne giren katılımcının 18 yaşından küçük olduğu tespit edilir ise CHEETOS , katılımcının İnternet Sitesi'ne girişini iptal edebilir. İnternet Sitesi, kullanıcının Sitesi'ni yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmekle yükümlüdür. Katılımcılar, fiil ehliyetine sahip olduklarını, akıl sağlıklarının yerinde olduğunu ve eylemlerinin sorumluluğunu taşımakla yükümlü olduklarını peşinen kabul ederler.

İnternet Sitesi üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi CHEETOS'a ait olup, İnternet Sitesi'ne girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. CHEETOS, İnternet Sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, Kullanma Koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, İnternet Sitesi'ni yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler İnternet Sitesi'nde yayım anında yürürlüğe girer. İnternet Sitesi'nin kullanımı ya da İnternet Sitesi'ne giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir.

İnternet Sitesi'ne girilmesi veya İnternet Sitesi'nin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde İstanbul (Merkez) Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.

İnternet Sitesi'nin sahibi CHEETOS‘dur. İnternet Sitesi'nde bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu İnternet Sitesi'nin sunumu CHEETOS'un ve/veya CHEETOS'un lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. CHEETOS'dan önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu İnternet Sitesi'ndeki bilgilerin ya da bu İnternet Sitesi'ne ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-codeların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medyada kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu İnternet Sitesi'ndeki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

CHEETOS İnternet Sitesi'nin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, CHEETOS İnternet Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı CHEETOS hiç bir şekilde sorumlu değildir. Bu yayın, CHEETOS‘un izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı ya da benzeri içerik taşıyan hiçbir bilgi, beyan ve ifade İnternet Sitesi'nde aktarılamaz. Bu tür eylemlerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran katılımcıya aittir.

CHEETOS İnternet Sitesi'ne girmekle katılımcılar yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu İnternet Sitesi'nde yazılı bulunan bu ibarelerin ve CHEETOS'a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak Hukuk Muhakemeleri Kanunu Madde 193'euygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı CHEETOS tarafından beyan ve işbu İnternet Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASIGİZLİLİK KOŞULLARI

Tekfen Tower Büyükdere Cad.No:209 A Blok D.2 34394 4.Levent/ İstanbul adresinde kurulu Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş.'ye ait ("CHEETOS") www.cheetos.com.tr'yi ("İnternet Sitesi") ziyaret eden tüm katılımcılar bu Gizlilik Koşullarını okuduklarını ve koşullara uyacaklarını kabul ve taahhüt ederler.

CHEETOS İnternet Sitesi ile katılımcılara muhtelif hizmetler verecektir. Anılan hizmetlerin ifası ile ilgili olarak CHEETOS'un manyetik ortamda, yazılı ve/veya sözlü olarak Katılımcı'ya iletmiş olduğu veya Katılımcı'nın herhangi bir surette öğrendiği CHEETOS'a ait her türlü bilgi-belge gizli tutulacak olup, hiçbir şekilde-surette üçüncü kişi-kuruluşlara açıklanmayacak, aktarılmayacak, kullandırılmayacaktır.

Gizli Bilgi'nin Tanımı ve Kapsamı

CHEETOS şirket verileri, İnternet Sitesi yazılımı, ürün bilgileri, müşteri bilgileri, muhasebe verileri, ticari, mali, teknik ve sair konularda sözlü, yazılı ve manyetik ortamda ve diğer herhangi bir surette Katılımcı'ya iletilen ya da Katılımcı'nın herhangi bir surette öğrendiği CHEETOS'a, CHEETOS müşterilerine, CHEETOS ürünlerine, CHEETOS personeline, CHEETOS imalatçı-tedarikçilerine, CHEETOS ile ticari /akdi /fiili ilişkide olan sair kişi-kuruluşlara ve CHEETOS bilgisayar-elektronik sistemlerine ait, gizliliği Katılımcı'ya bildirilen veya bildirilmeyen her türlü bilgi-belge ve veri (data) dosyaları, keza CHEETOS'un içinde yer aldığı PepsiCo Grubu Şirketlerine ait olan aynı mahiyetteki bilgi-belgeler-datalar, raporlar, istatistikler, sorgulamalar ve sorgulama sonuçları, model, yöntem, yenilik, buluş, metod ve usuller, velhasıl hertürlü belge ve dokümantasyon Gizli Bilgi'dir.

Gizli Bilgiler Üzerinde Mülkiye Hakkı ve Tasarruf Yetkisi

Gizli Bilgiler CHEETOS 'un mülkiyetindedir ve süresiz olarak mülkiyetinde kalmaya devam eder. Gizli Bilgiler üzerinde her türlü tasarruf yetkisi CHEETOS 'a aittir.

Gizli Bilgilerin her türlü kopyası da CHEETOS 'un mülkiyetindedir ve bunlar üzerindeki telif, mülkiyet ve her türlü haklar ile tasarruf yetkisi münhasıran CHEETOS 'a aittir.

Katılımcı'nın Gizli Bilgilerden Sorumluluğu, Taahhüt ve Yükümlülükleri

Katılımcı, gizlilik esaslarına uygun hareket edecek, Gizli Bilgileri hiçbir şekilde kullanmayacak, açıklamayacak, dağıtmayacak, üçüncü kişilere bedelli/bedelsiz aktarmayacak ve kullandırmayacaktır.

CHEETOS 'un yazılı yada sözlü izni olmadan Gizli Bilgilerin tamamı veya bir kısmı kesinlikle Katılımcı tarafından çoğaltılmaz. Gizli Bilgiler hiçbir şekilde-surette CHEETOS ortamı dışına çıkarılamaz.

Yaptırım - Cezai Şart

Katılımcı tarafından Gizlilik Koşullarına aykırı davranılması halinde, CHEETOS bu sebepten doğmuş-doğacak her türlü ve bütün doğrudan-dolaylı maddi ve manevi, müsbet ve menfi zarar, ziyan ve kayıplarını Katılımcı'dan nakten ve defaten tazmin etmesini talep edebilir.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Veri Sorumlusu sıfatıyla, vermiş olduğunuz onay dahilinde veya KVKK'da yer alan veri işleme şartlarından birine dayanarak ve aşağıda açıklandığı çerçevede kişisel bilgilerinizi işleyebilecek ve mevzuatın izin verdiği ölçüde 3. kişilere açıklayabilecektir.

Kişisel verilerin işlenme sebepleri

Kişisel verilerinizin işlenme sebepleri, şirketimizin kampanyalarına katılımınız sırasında veya başka sebeplerle şirket ile aranızda kurulan sözleşmelerin ifasını sağlamak, otoritelerce öngörülen bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uymak; tarafınızca talep edilen ürün / hizmetlerimizi sunabilmek, işlenmesine onay verdiğiniz bilgiler dâhilinde müşterileri tanımak ve iletişimi ve hizmet kalitesini artırmak, doğru ürün bulunurluğunu sağlamak, ticari ilişkiyi devam ettirmek ve onay vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti göndermektir.

Kişisel verilerinizin hangi amaçlarla kimlere aktarılabileceği

Kişisel verileriniz, mevzuat hükümlerinin izin verdiği kişi veya kuruluşlara; faaliyetlerimizi yürütmek üzere hizmet aldığımız, işbirliği yaptığımız, program ortağı kuruluşları ve diğer 3. Kişilere hizmet kalitesini artırmak, doğru ürün bulunurluğunu sağlamak ve ticari ilişkiyi devam ettirmek amacıyla KVKK'da öngörülen şartlara uygun olarak aktarılabilir.

Kişisel verilerin toplanma yöntemleri

Genel Müdürlük, internet sitesi, firmaya veya iştiraklerine göndereceğiniz kısa mesajlar ve çağrı merkezi gibi kanallar aracılığıyla kişisel verileriniz sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanabilir.

KVKK’nın 11. maddesi gereği kişisel verilerinizi veri sorumlusu sıfatıyla işlediğimiz ölçüde haklarınız;

Firmamıza yazılı olarak başvurarak, kişisel verilerinizin;

a) işlenip işlenmediğini öğrenme,

b) işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

c) ) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

ç) yurt içinde / yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme,

d) eksik / yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,

e) KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini / yok edilmesini veya anonim hale getirilmesini isteme,

f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme,

g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme

haklarınızı kullanabilirsiniz.

Başvurunuzda yer alan talepleriniz, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde sonuçlandırılacaktır. Başvurunuzun ek bir maliyet gerektirmesi durumunda, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifedeki ücret tutarını ödemeniz gerekebilir.

İletişim

https://fritolay.com.tr/PAZARLAMA VE TANITIMFrito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve/veya Pepsi-Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. ve Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti. (üç şirket hep birlikte “PepsiCo” olarak anılacaklardır) veya PepsiCo 'nun yetkilendirdiği üçüncü kişilerce tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve bana özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı elektronik iletişimin kısa mesaj (SMS) ve/veya e-posta yoluyla yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesine, yapılacak her türlü bildirimlere onay verdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim. Bu onayı her zaman geri alma hakkımın saklı olduğu hususunda bilgilendirildim.